SZAFKI UBRANIOWE

Nasze szafki ubraniowe wyróżnia estetyczny wygląd i ergonomia. Wykonane są z litego laminatu HPL w najróżniejszych kolorach i wzorach. Ich modułowość pozwala dowolnie wypełnić potrzebną przestrzeń.
Szafki ubraniowe dostępne są w dwóch opcjach:

  • system bezprofilowy - szafki wykonane z płyt litego laminatu HPL o grubości 10 i 13mm. Wykorzytanie takich grubości płyt sprawia że szafki są trwałe i bardzo stabilne.
  • system profilowy - szafki wykonane z wykorzystaniem profili aluminiowych oraz płyt litego laminatu HPL o grubości 4 i 10mm. Wykorzytanie takich grubości płyt oraz profili aluminiowych sprawia że szafki są łatwe w transporcie i montażu.

    Szafki ubraniowe mogą być wykorzystane zarówno na obiektach sportowych i rekreacyjnych (baseny, kryte pływalnie, fitness kluby, spa, hale widowiskowo-sportowe) jak i na obiektach użyteczności publicznej (hotele, banki, centra biznesowe, restauracje) oraz obiektach oświatowych (szkoły, przedszkola, uczelnie)
    Wysposażenie szafek jest dostosowane do potrzeb klienta. Do wyboru mamy drążek na wieszaki lub haczyk na bocznej ścianie szafki, półka nad drążkiem. Dodatkowo istnieje możliwość wykonania wewnętrznej pionowej przegrody. Rodzaj zamknięcią również jest dostosowany do wymagań klienta. Do wyboru mamy zamek na klucz z systemem Master Key, zamki na monetę, zamki elektroniczne. Po wcześniejszym uzgodnieniu istnieje możliwość zastosowania innego rodzaju zamknięcia wskazanego przez klienta.