PLACE ZABAW

Projekt Budowe Montaż

Firma PBM SYSTEM, wychodząc naprzeciw coraz to większym oczekiwaniom klientów, krok po kroku ze szwajcarską precyzją tworzy coraz to nowsze produkty przeznaczone na place zabaw.
Na naszą szeroka ofertę składają się się zarówno pojedyncze urządzenia i zestawy zabawowe jak i kompletne place zabaw uzupełnione elementami małej architektury ogrodowej. Zawsze służymy fachową pomocą i doradztwem. Odpowednio wyszkolona kadra odpowiada za projektowanie placów zabaw od A do Z. Projektowanie placów zabaw umożliwia nam maksymalne wykorzystanie wolnej przestrzeni pod kątem rozmieszczenia urządzeń. Na życzenie klienta przedstawiamy place zabaw w postaci projektów 3D. Terminowość stawiamy sobie za punkt honoru. Dowozimy w ustalone miejsce w określonym czasie, montujemy fachowo i sprawnie. Nasze ceny – rozsądne i konkurencyjne.
Projektowanie placów zabaw determinuje nas do tego, aby konstruując nowe produkty patrząc na nie oczami małego dziecka, przez co przypominają one krainę baśni i czarów. Odpowiednio dobrane kształty i gama kolorystyczna tworzy przestrzenne poczucie harmonii i oryginalności, dzięki temu place zabaw charakteryzują się nienaganną estetyką.
Projektowanie placów zabaw daje nam nieograniczone możliwości dostosowania się do wymagań klienta.

Do budowy urządzeń wykorzystujemy tylko najwyższej klasy materiały takie jak:

  • drewno klejone na mikrowczepu - impregnowane i malowane środkami ochronnymi,
  • osłony boczne, daszki itp wykonane z płyt litego laminatu HPL odpornego na działanie warunków atmosferycznych,
  • elementy stalowe ocynkowane i malowane proszkowo.

    Wszystkie urządzenia przeznaczone na place zabaw posiadają certyfikaty bezpieczeństwa, wydawane przez akredytowane jednostki certyfikujące co świadczy o ich najwyższym poziomie bezpieczeństwa.